49

Re: Jaro 2009

oprava: vykúpili

50

Re: Jaro 2009

COOO???? big_smile to fakt? posli mi adresu, to sa pozrem rad smile

exoticke druhy bambusov

51 Naposledy upravil: choch (22.06.2009 07:03:06)

Re: Jaro 2009

Zkusil jsem vyhledat na googlu a myslím, že je to tenhle web smile
http://www.bambus.host.sk
doufam, ze se wufeng nebude zlobit, ze jsem to sem dal.
snad to neni nejaka reklama big_smile kdyz uz jsou ty bambusy vykoupene tongue
Ja tuhle stranku nasel poprve dnes. Myslim, ze by se radi podivali i ostatni smile

52

Re: Jaro 2009

no jo  smile

53

Re: Jaro 2009

Jestli chceš, přidej si link na stránku přímo do profilu.

Všim jsem si že názvy bambusů moc neřešíš, přesto upozorňuji, že druhové jméno se píše malé. Nechci poučovat, jen mi to prostě nedá. smile

54 Naposledy upravil: Danny (23.06.2009 11:38:02)

Re: Jaro 2009

jj wufeng, presne si pamatam to obdobie, ked si za tu chybu sprdaval aj mna big_smile big_smile

lol Betyar, prave som dopozeral tvoju stranku! To je neuveritelne, ide ti to super. Normalne az ma napadlo, ze ti podarujem par exotickych kusov a ty prevedies test, ci to vydrzi smile a ak ano, tak mi das provizie big_smile Nie, vazne, ako som dopozeral tu galeriu, mam dojem, ze u teba by taky giganteus, alebo pubescens rastol ako z vody.. Ale ty mas jednu best vyhodu - mas jazierko smile

exoticke druhy bambusov

55

Re: Jaro 2009

Taky jsem do nedávna psal druhové jméno velké. Asi to bylo proto, že jsem podvědomě chtěl aby moje bambusy byly velké. smile

56

Re: Jaro 2009

Jsem zvědav, jak to letos dopadne. U některých druhů růst nic moc, ale některé vyhánějí slušná stébla. Zejména Phyllostachys atrovaginata se do toho letos pořádně obul a lezou z něj pěkný tyče. Nejtlustší mám zatím od Phyllostachys vivax McClure, má průměr lehce přes 3 cm.

57

Re: Jaro 2009

Wufeng máš pravdu ani som to nezbadal  postarám sa aby mi to spravili.

58

Re: Jaro 2009

Danny nielen jazierko ale dobré chránené miesto všade okolo sú stromy  a  jazero pri termálnom kúpalisku to všetko je velké +  pre bambusy.Také tropické bambusy by iste dobre rástli u mňa ale cez zimu by som ich nevedel kde dať.

59

Re: Jaro 2009

normalne, nechas ich vonku smile taky rocny moso ti vonku bez problemov prezije. teda u teba. aj bambusa vulgaris a giganteus a par dalsich by mali vydrzat smile

exoticke druhy bambusov

60

Re: Jaro 2009

Moso ten by vydržal 100%.