25

Re: Mexiko

zaslal: karlos-mexican

z městečka Xilitla jsem jel přes stát san luis potosí a při přejezdu hor směrem na cd maiz jsem se zastavil u zkrachovalého krámku, kde rostl krásný trs bambusu.
po příletu domů jsem si to místo našel na google earth a tam je ještě v provozu a po bambusu ani stopy. takže to monitorování silnice muselo být cca 8 let starý a možná i víc.
pokračovali jsme dál a kemp vyšel na místo jménem los peroles.  termální jezírka tam lemují staré tisy a je to tam nádherný a to hlavně při západu slunce.
                                   karlos

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

26

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

27

Re: Mexiko

zaslal: karlos.mexican

ve městě uruapan ve státě michoacán jsem se šel podívat do národního parku - barranca del cupatitzio.
parkem protéká potok a spousta jeho přítoků, tam vytváří přírodní, nebo umělé vodopády. cesty parkem jsou lemovány zábradlím z bambusových tyčí.
o kousek dál mě rozesmála zákazová cedulka. přesto, že byl tento den pařák 35°C, tak v parku byl příjemný chládek.
konečně se objevil první trs bambusu a tady jsem měl i štěstí na mladé výhony.
                                                                                                                                           karlos

PunBB bbcode test


PunBB bbcode test


PunBB bbcode test


PunBB bbcode test


PunBB bbcode test

28

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

29

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

30

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

31

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

32

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

33

Re: Mexiko

zaslal: karlos-mexican

san jose del pacifico je tak trochu jiná vesnička. hlavní atrakcí jsou tam houbičky, které rostou v okolních lesích, které i za dne vypadaj dost strašidelně. návštěvníci si daj v místních restauracích a tavernách jídlo nebo pití v kterých jsou a potom je odvedou do hor, kde je nechaj bloudit.  to co tam vidí v opojení hub kreslí na domy a obrazy, které se tam prodávaj. mě toto nezajímalo, ale ubytoval jsem se v místním hotelu a druhý den jsem si tam udělal pár fotek. mé pozornosti neušel krámek místního řezníka, který tam nabízel sušené hovězí maso.  kousek dál jsem viděl krámek se suvenýry, kde byly vystaveny výrobky z bambusu. půllitry na pivo, paňáky na teqilu, slánky a pepřenky,spony do vlasů a přívěšky na klíče. měl jsem hlad, ale neodvážil jsem si tam něco dát a tak jsem popojel dál, kde jsem si u stánku s ovocem nakoupil banány a ananas a vyfotil bambus co rostl ve stráni.
po asi tak dvaceti kilometrech jsem přijel na křižovatku, kde jsem byl loni a paní z krámku mě hned poznala. cvaknul jsem tam pár fotek, které můžete porovnat z loňskýma. a za vsí rostl u cesty moc pěkný bambusový porost i s novýma výhonama od 2 do 8metrů.
                                                                                                                                                                                                  karlos

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

34

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

35

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

36

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test