49

Re: Mapa rozšíření horských bambusů v Číně

Tak už jsem doplnil i lokalitu č.1. Vše by mělo sedět. Velikostní údaje doplním časem. Nejsem schopen to teď dát zodpovědně dohromady, je toho už moc a na některých zahradách už jsem déle nebyl, tak bych to střílel od boku.

50 Naposledy upravil: tisoy (16.06.2009 14:00:54)

Re: Mapa rozšíření horských bambusů v Číně

kedze som mal trochu casu, tak som pozliepal provizornu verziu mapky na zaklade mne dostupnych udajov, zatial len pre phyllostachysy. asi sa tam viaceri nedajdete, tak ak by ste to chceli napravit, staci poslat udaje a ja ich tam doplnim.  pripadne ak mate nejake vylepsujuce navrhy, ktore by boli v mojich schopnostiach, tak ich tiez mozem implementovat smile
je to  len predbezna verzia, tak nie je problem cokolvek odstranit, doplnit, zmenit.
odkaz tu

51

Re: Mapa rozšíření horských bambusů v Číně

Ahoj všicnni,
máme tu další výhonky jako odměnu za soustavnou péči o naše bambusy. Pošlete mi, prosím, všichni v tabulce http://rapidshare.com/files/247717585/Bambusy.xls  jakých jste dosáhli úspěchů a jak vám bambusy přezimovaly. Pokud byste dali dohromady i hodnoty z předešlých let (hlavně z prvních let) zejména u vysokých druhů bambusů, tak je zapracuji do tabulky také.
Vyplněnou tabulku mi pošlete e-mailem na adresu (racil zavináč cheteng tečka cz) ke zkompletování. Doplněnou tabulku budu průběžně vyvěšovat na rapida.
Myslím, že by to pomohlo všem, kteří si nejsou jistí, že je jejich vybraný bambus vhodný do jejich lokality a jak v podobné lokalitě roste ostatním.
Díky všem,
Pepa

52 Naposledy upravil: choch (14.09.2010 09:30:23)

Re: Mapa rozšíření horských bambusů v Číně

Možná by bylo dobré to dat do google dokumentů smile
Mohli by to pak editovat všichni a nemuselo by se to posílat mejlem.
xls tabulka se tam dá importovat a taky se celý dokument dá vyvěsit na net jako webová stránka.
tu je nějaké info:
http://www.google.com/google-d-s/intl/cs/spreadsheets/

Nevýhoda je, že by všichni, co chtějí upravovat museli mít účet u googlu