61

Re: Kolko mam zobrat?

OK, vsetko je ok, su to naozaj semienka dendrocalamus giganteus. pytal som sa na 3 od seba nezavislych miestach a zevraj je odroda s mensimi a vacsimi semienkami, tak ako aj arundinacea (arundinacea viem ze je..), takze zda sa, ze je vsetko v poriadku, ale zpociatku som zostal mierne zaskoceny...

exoticke druhy bambusov

62

Re: Kolko mam zobrat?

Tak super, už se těším na semínka.

63

Re: Kolko mam zobrat?

Dnes som vam teda poposielal nejake tie semienka, ok? Mali by vam prist zajtra / pozajtra.. Treba to opatrne rozbalovat, lebo som to tak dost debilne zabalil sad a hrozi, ze sa to rozsype, kazdy druh je zvlast zabaleny. Keby sa vam to nahodou nejako pokazilo cestou, alebo tak, ze by ste nevedeli rozoznat, ktory druh je ktory, poslite mi fotku a ja vam poviem...

exoticke druhy bambusov

64

Re: Kolko mam zobrat?

no dnes som bol pozriet tie moje bambusy smile problem vsak je u Bambusa ventricosa - zabudol som ju zasadit a tak bola vo vode az 56 hodin big_smile snad jej to neuskodi, dnes som ju zasadil. Bambusy akurat zacinaju klicit (PO 2 DNOCH!), min. teplota 26,7 ºC, max zatial len 30,8 ºC smile Vlhkost vzduchu 95%, zatial to vyzera fajn smile

exoticke druhy bambusov

65

Re: Kolko mam zobrat?

Já sem říkala dva dny big_smile, super, jsem zvědavá na další průběh.

66

Re: Kolko mam zobrat?

hej vrlka, prisli ti uz semienka?

exoticke druhy bambusov

67

Re: Kolko mam zobrat?

Ještě ne, počítám že tak v pondělí, to by bylo asi hodně rychlé. Napiš mi na mail adresu a po víkendu pošlu peníze, v pondělí se chystám do města, tak to vyřídím. Už se těším, dneska jsem si dovezla extra černou zeminu smile.

68

Re: Kolko mam zobrat?

adresa ti pride spolu s obalkou smile tam mi to posli potom ak chces. dufam, ze budes mat radost a ze som splnil tvoje ocakavania big_smile

exoticke druhy bambusov

69

Re: Kolko mam zobrat?

ja uz mam :-)

70

Re: Kolko mam zobrat?

Taky už je mám smile

71

Re: Kolko mam zobrat?

Pro Danny: Včera se mi konečně podařilo poslat peníze. A jak se daří tvým rostlinkám?

72

Re: Kolko mam zobrat?

dnes sa tam idem pozriet, dam ti vediet vecer smile a mozno pridam aj nejake fotky, ak budu stat za to smile

exoticke druhy bambusov