1

Téma: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Rád bych upozornil, že jsou dostupná semena Phyllostachys aureosulcata spectabilis z rostlin kvetoucích v Číně, z provincie Anhui.

Dají se objednat přímo z Číny třeba zde: http://www.alibaba.com/product-detail/j … 39720.html

Kdo nechce brát po kilech, dají se vzít po malém množství z osvědčeného thajského webu tady:

http://thai-bamboo-seeds.blogspot.cz/

Nabízí ještě semena Phyllostachys nigra a Phyllostachys sulphurea Viridis. Pro nadšence velká výzva myslím.

Sám jsem vzal pouze semena Phyllostachys aureosulcata spectabilis. Várka semen mi už dorazila, je to 4g množství z thajského webu. Semena jsou čerstvá, právě dorazila z Číny.


PunBB bbcode test

2

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Phy. Spectabilis je pěkný, pár semen (tak 15) bych zkusil, ale vůbec nevím jak se to tam objednává, něchtěl by někdo zkušený objednat napůl, nebo tak něco?

3

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Není na tom nic složitého. Stačí napsat na baansammith@gmail.com anglicky, kolik a jakých semen má poslat dle nabídky. Přidat adresu a zvolit platbu. Nejjednodušší je to přes paypal. On pošle fakturu na které je částka v THB, thajských bahtech (cca. 0,72 koruny). Přes paypal se to zaplatí přímo v nich. Platba je tam většinou hned, takže po poslání to pak trvá cca. týden než semena dorazí.

4

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Zkusím to, 4g by měly stačit i pro kámoše. Díky za radu.

5

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

pro kuba guma,dik kamo semena dorazily .tak uvidime co z nich bude ,love uz taky dou ,tak dik moc a posli foto jak ti to klici dik BITNER

6

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Ok, díky. Už taky čekám kdy polezou klíčky, sám jsem zvědavej.

7

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Nebudete někdo objednávat ta semena nigry? Že bychom třeba vzali ty 4g napůl..

8

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Zdravim. Ja by som bral semená nigry aj spectabilisu. Len mám problém s angličtinou a neviem či to priateľ google zvládne preložiť.

9

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Ahoj, ja bych objednal Nigru i Spectabilis a muzu se podelit..

10

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

Tak pokud byste brali i ten Spectabilis, klidně se přidám. Kolik je tak potřeba semen, abych měl jakš takš jistotu že se mi jedna rostlina chytne? Teoreticky když vezmeme od každého ty 4g, tak dostaneme od každého 90-100 semen, to myslím klidně rozdělíme mezi 4 lidi co? A každého to vyjde na pár šestáků..

11 Naposledy upravil: azik (27.06.2015 20:44:40)

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

wladap napsal:

Ahoj, ja bych objednal Nigru i Spectabilis a muzu se podelit..

Fajn. Tak ja by som mal zaujem.

12

Re: Phyllostachys aureosulcata spectabilis semena

zdravim ,rad bych se pridal a taky si nejaky to seminko koupil, mám zájem o Nigru!!pridam na postovny a semena.díky