1

Téma: semená bambusů

semená bambusů - http://www.kpr.sk/predaj/import7.html

2

Re: semená bambusů

kdyz ted stale kvetou fargesie, jestli by jste nekdo mel hodne seminek a nevedel kam s nimi, tak ja se hlasim dobrovolne, ze bych mel o prebytky zajem, rad bych si vypestoval sve semenacky... dikes

3

Re: semená bambusů

Pošli mi adresu na wufeng@bambusy.info Mám jich ještě pár z loňska v lednici, tak ti je pošlu.

4 Naposledy upravil: heyoka (28.08.2007 08:51:59)

Re: semená bambusů

wufengu, jeste jednou dik. dnes mi seminka dorazili, obalka byla otevrena, nevim jestli se rozlepila nebo nekdo vsetecny testoval, co ze je to za seminka. macel jsem je asi tri hodiny a pred chvili vysel do substratu a hezky prikryl s vrchu igelitem, aby si zaparili. co jsi mi to vlastne poslal, nitidu?

5

Re: semená bambusů

Jsou to semena Fargesia nitida. Jiná nemám.

6

Re: semená bambusů

Ahoj wufengu, děkuji za semínka. Včera mi došly poštou asi ve stejném stavu jak píše heyoka. Obálka rozpáraná a omotaná izolepou. Asi byl na poště někdo zvědavý...
Ale ze semínek mám velikou radost, dnes budu sít. Děkuju moc.

7

Re: semená bambusů

taky by to mohli chlivaci policajti zkoumat, jestli to nejsou seminka nejakych zakazanych roslin. treba konopi a tak...

8

Re: semená bambusů

Je to drzost, že do toho lezou. Asi jim je to podezřelé. Mě se slečna na poště ptala jestli v tom není Antrax, nebo něco podobného. To je ta mánie vyvolaná médii. Když člověk posílá něco nestandartního, tak je hned podezřelej. No hlavně že to došlo.

9

Re: semená bambusů

Zdravim vsechny, hledal jsem na te strance www.kpr.sk a zadne semena bambusu jsem tam nenasel ( mimochodem docela zmatene stranky ). Chtel jsem se zeptat, jestli by tady nekdo neprodacal nejaka seminka, uz jsem  psal na odkopky,tak uvidim:)Dekuji

Petr

10

Re: semená bambusů

v tom kpr meli seminka fargesií ale tak 2roky zpátky, je to sezóní záležitost... zkus zeptat wufenga, jestli mu ještě nějaký nezbyly, obdaroval nás hojně

11

Re: semená bambusů

rikal jsem si, ze tam nic nevidim:)Diky za info  a pekny vikend

12

Re: semená bambusů

na aukru kdosi nabízí: Bambus Obrovský / Phyllostachys pubescens a tvrdí mi že jde o vysokohorskou variantu která snese -20 stupnů, což se rozchází s informacemi které jsem si tu o něm přečetl. tedy že je nedostatečně zimuvzdorný.  http://www.aukro.cz/item379878822_1_bam … ns_2_.html