1

Téma: Konzumace bambusů

Nemůžu zde na toto téma najít vlákno, jen sem tam zmíňku. Letos bych už mohl vyzkoušet pár výhonku ke konzumaci, jen tak pro zajímavost.

Zajímalo by mě jestli výhonky konzumujete:

1. V jaké fázi růstu je výhonek nejvhodnější odstřihnout (když je výhonek kousek nad zemí nebo až dosáhne maximální výšky před olistěním)

2. Jsou některé druhy vhodnější? Nebo jíte všechny Phyllostachy

3. Co s ním děláte? Je nutné ho třeba hodinu povařit aby změknul? Zavařujete?

2

Re: Konzumace bambusů

Mám velmi omezené zkušenosti, protože je mi líto je jíst. Zkusil jsem párkrát oloupané syrové a nic moc to nebylo, na to abych je vařil jsem toho nikdy neměl dost. Sklízí se malé cca 20-30cm, čím větší, tím více začínají dřevnatět. Některé druhy mají výhonky chutnější než druhé, bohužel ty chutnější jsou také teplomilnější. Já sám chodím kupovat výhonky v Praze do Sapy. Tam mají nakládané za dobré ceny, ne jako v normálních obchodech.

3

Re: Konzumace bambusů

Bambusové výhonky na konzum:
1. Výhonky zberám keď majú 15 - 30 cm Záleží od hrúbky výhonku. Po urezaní ho pozdĺž narežem tak, aby som  prerezal len  krycie listene. Potom sa ľahko ušúpu. Ak je spodná časť už príliš tvrdá, tak výhonok skrátim až do mäkkého.
2. Všetky Phyllostachysi sú jedlé Najskorší je Ph. violedcens. Ten je aj jeden z najchutnejších. Asi mesiac po ňom je ďalší z chutných Ph. dukcis. Na konzum je dobré si vybrať druhy ktoré nasledujú po sebe cca v dvojtýždňových intervaloch a hlavne druhy s hrubými steblami.
3. Po zbere výhonky ktoré sa hneď neskonzumujú dávam očistené bez akejkoľvek úpravy do mrazáku. V pohode vydržia do ďalšej sezóny. Môžu sa dať celé výhonky, alebo narezané na kolečká. Záleží čo chce kto s toho robiť.
Najjednoduchší recept je: Povariť cca 15 min v slanej vode tak, aby zmäkli. Potom dať na tanier, na výhonky kým sú horúce kus masla a posypať strúhaným syrom, alebo opraženou strúhankou na masle. Inak všetky recepty na špargľu sú vhodné aj na bambus.
Tak smelo do toho a dobrú chuť !

4 Naposledy upravil: pavelmicek (25.05.2020 17:43:28)

Re: Konzumace bambusů

wufeng napsal:

... Já sám chodím kupovat výhonky v Praze do Sapy. Tam mají nakládané za dobré ceny...

V Brně máme Vietnamskou tržnici na Olomoucké, vyhlášenou na místní potraviny (nemyslím stánky podél nádraží ;-). Zde jsem právě taky narazil na autentické nakládané výhonky, které jsme si oblíbili.

Szomolányi napsal:

...Výhonky zberám keď majú 15 - 30 cm...

Díky za info, udělám malý test s P.A. Harbin Inversou a P. Alpinou a dám recenzi.

5

Re: Konzumace bambusů

Taky jsem zkoušel chuť jen syrových. I když jsou Phyllostachys jedlé, mohou v syrovém stavu obsahovat nějaké množství kyanidu.
Proto se doporučuje tepelná úprava, která jej odbourá.

Alespoň tak jsem to někde vyčetl/zachytil. Nevím, co je na tom pravdy, až tak velký botanik a chemik nejsem...

6

Re: Konzumace bambusů

Při svých toulkách netem jsem tuhle našel tady ten odkaz:
https://www.guaduabamboo.com/blog/edible-bamboo-species a najdou se i další kde se popisuje chuť.

7 Naposledy upravil: pavelmicek (26.05.2020 09:48:40)

Re: Konzumace bambusů

Jo díky, pravda že pod heslem edible bamboo je toho na netu hodně. Z toho co mám to vypadá, že nejchutnější by měla být Nigra a to je ještě otázka jestli druh který mám do toho spadá. Vzhledem k tomu, že Nigra mi roste nejpomaleji a spíše jen bojuje o život, nevypadá, že by kdy měla přebytkem stébel skončit na talíři. Ostatní jako Bisseti či Vivax spadá do kategorie "jedlý po tepelné úpravě"

Nicméně to vypadá, že téma kyanidu je probíráno vážně. Osobně se s tématem kyanid setkávám pouze u ovocných kvasů (přítomnost pecek při kvašení) Zde je podmínkou, aby v destilačním aparátu byl měděný reakční člen, na který se kyanid váže a výsledkem je reakce kdy je kyanid odbourán na neškodné látky. Takže to při destilaci není proces varu, který kyanid odbourává. Proto mě překvapuje, že vaření bambusu je považováno za bezpečné vyřešení kyanidového problému...?

8

Re: Konzumace bambusů

Problém kyanidu podľa dostupných informácii sa rieši prevarením výhonkov. Samotný kyanid sa nezničí, ale sa vylúči do vody v ktorej sa výhonky varia. Na videu z Číny kde vykopávajú Ph. edulis po vyčistení výhonky povaria, vodu vylejú a povaria ešte raz a až potom sú vhodné na konzum. Takže varom sa kyanid dostane s výhonkou von a možno ich konzumovať. Ak by niekto chcel robiť polievku, tak prvú vodu treba vyliať a až potom v druhej vode pripravovať na konzum

9

Re: Konzumace bambusů

davor napsal:

... se doporučuje tepelná úprava, která jej odbourá... až tak velký botanik a chemik nejsem...

Szomolányi napsal:

... Samotný kyanid sa nezničí, ale sa vylúči do vody v ktorej sa výhonky varia...

Takže tepelná úprava a výměna vody. Děkuji za upřesnění.