73

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

74

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

75

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

76

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

77

Re: Mexiko

Díky moc za perfekní seriál. smile

78

Re: Mexiko

není vůbec zač . rád přispěju nějakým tím článkem z cest. letos jedu na sever mexika a tam bambusů moc nebude, tak snad něco napíšu o rodu agave. měj se karlos

79

Re: Mexiko

zaslal kalos.mexican: 

v listopadu 2017 jsem se opět vypravil do mexika. mým zájmem byl hlavně sever, kde je ale moc velký sucho a bambusy tam nerostou, tak jen pro představu jakých velikostí mohou kaktusy dorůst. když jsme se severu
nabažili, zamířili jsme na západní pobřeží a cestou jsme nocovali v městečku huejuquilla el alto. při projížďce městem jsem si hned všimnul nádherných trsů bambusu a u nich i restaurant s názvem el bambu, takže nebylo co řešit. večer byl bujarý, takže fotky jsem udělal s mírnou kocovinou až ráno. úžasný klacky, který rostou v trsu a nikam se nerozlejzaj.

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

80

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

81

Re: Mexiko

Ten kaktus je neuvěřitelnej. Bambusy jsou moc pěkný. Škoda, že se zatím nenašel takhle velkej trsnatej druh pro naše klima.

82

Re: Mexiko

jo je velká škoda že neexistuje třeba fargesie s průměrem stébel tři centymetry to by byl mazec a hned bych si ji pořídil. to kopání zábran mě už nebaví....

83

Re: Mexiko

zaslal karlos.mexican: 2 díl: jak se blížíme k  pacifickému pobřeží, bambusů přibývá. nejčastěji jsou vysazované u plotů rančů ale i restaurací. bohužel se o ně mexičani nijak nestarají a tak po pár letech je na mnohé trsy žalostný pohled.

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

84

Re: Mexiko

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test

PunBB bbcode test