13

Re: Poptávka

Pubescens ti asi nepřinese velké úspěchy při pěstování-nedoroste asi moc velkých rozměrů a bude každoročně umrzat. Za pokus to ale stojí. Semínka mám, tak jestli chceš, můžu ti jich pár poslat. Třeba mezi nimi odolného jedince najdeš ikdyž moc pravděpodobné to není. Napiš mi do e-mailu tvou adresu.

14 Naposledy upravil: Lješi (11.03.2010 10:16:19)

Re: Poptávka

Kdo daruje,nebo za menší poplatek prodá rhizom nebo malou sazenici:

Pseudosasa japonica
nebo
Pseudosasa japonica Tsutsumiana

Děkuji

15

Re: Poptávka

Zdravím,
jsem úplný začátečník a na těchto stránkách jsem zistil,že pro moje podmínky by asi byla nevhodnější Phyllostachys aureosulcata.
Je zde někdo,kdo mi prodá sazenici nebo poradí kde jí sehnat?
Díky za odpovědi Tomáš

16

Re: Poptávka

Zkus třeba tady nebo ZDE

17

Re: Poptávka

Nejlevnější koupíš přímo u Wufenga. Podívej se na jeho nabítku. Osobně bych Ti doporučil Phyll aure. spetabilis. Je odolný, hodně rychle roste a je i velice pěkný. Za 4-5roků máš nejméně 4m rostlinu.

18

Re: Poptávka

Díky,zkusím to tak.

19

Re: Poptávka

Příspěvek smazán.

Myslím, že to tu má sloužit k výměně bambusů a ne jako pouze reklamní plocha na prodej sazenic. Míst na prodej bambusů je uvedeno dost v odkazech, takže tento reklamní příspěvek mažu. Wufeng

20

Re: Poptávka

Sháním bambusáře z českobudějovicka. Dlouhodobě pěstuji Phyllostachys aureosulcata "spectabilis" a nabízím k výměně sazenice i oddenky k vykopání.

21

Re: Poptávka

Sháním Phyllostachys Parvifolia, poradi mi někdo, kde je možne jej sehnat? U p. Rezla nejsou skladem. ((-:

22

Re: Poptávka

Pokud neseženeš jinde, tak bych Ti mohl odkopnout, ale až z nových výhonků.

23

Re: Poptávka

Jééé supéééér.Mám Břeclav kousek, bylo by to pro mě úplně na pohodu. Děkuji. Zkusím shánět ještě dál a když neseženu připomenu se. Dík

24

Re: Poptávka

Zdravím příznivce bambusů, nemá někdo k prodeji Sasa veitchii nebo sasa tsuboiana ? Mám na zahradě kousek místa ve stínu až polostínu a fargesii tam dávat nechci a pleioblastus mám jinde, nebo mi někdo poradí jiný druh abych nemusel dávat kořenovou barieru?. Moc díky všem