1

Téma: Kdo prodá bambusy

Hledám někoho kdo by prodal odkopky nebo semenáčky jakých koliv bambusů.Prosím levně.Děkuji.

2

Re: Kdo prodá bambusy

neni problem, venuji odkopky (PA Spectabilis a Bashania qingchengshanensis) za odvoz. Bydlim 15km jih od Prahy. Ted neni ale vhodna doba na presazovani. Pripomente se az to bude aktualni.

3

Re: Kdo prodá bambusy

Moc děkuji za nabídky.Chtěl jsem vám poslat svou nabídku ale něco máte s e-mailem.Tak ji píši tady.

PLEIOBLASTUS FORTUNEI VARIEGATA 
Rozchodníky
Netřesky
Kapradiny
Kakosty
Bergánie
Magnólie
Hebe

Pro bližší informace si napište.Jsem z Mníšku pod Brdy.

4

Re: Kdo prodá bambusy

vyborne, mnisek je kousek, casto jezdime do Ritky. Az to bude aktualni tak se ozvu a neco muzeme smenit

5

Re: Kdo prodá bambusy

O co by jste měl ode mne zájem?

6

Re: Kdo prodá bambusy

Zdravim bambusare, jestli se mohu zapojit do rozhovoru, tak bych byl take moc rad, kdyby byla moznost levne zakoupit nejake male rostliny bambusu nebo odkopky, jsem student a chtel jsem si nejake vysadi, ale jsou to ohromne palky ( teda na me ) a mne by nedelal problem dojet si nekam kousek od Prahy,kdyz se v ni pohybuji:) Predem dekuji,jestli by to bylo mozne

7

Re: Kdo prodá bambusy

Wufeng prodává za velice lidové ceny a je to  v Praze. Levněji asi neseženeš a víš co kupuješ.

8

Re: Kdo prodá bambusy

Diky moc,uz jsem se s nim spojil

9

Re: Kdo prodá bambusy

Ahoj,jsem nováček.Mohl bych někoho z vás požádat o semena bambusů nebo levnější odkopek.Bydlím na jižní moravě.Děkuji za Vaši ochotu a pochopení.

10

Re: Kdo prodá bambusy

Mě už semena došla. Kousek od Brna máš pana Rezla. Mrkni do odkazů. http://bambusy.info/?odkazy

11

Re: Kdo prodá bambusy

wufeng:
Děkuji,nějaké semena se mě podařilo sehnat.Přeji všem hodně pěstitelských úspěchů a bambusům dobrý růst.

12

Re: Kdo prodá bambusy

Ahoj,
Jste někdo hrdým vlastníkem "Phyllostachys aureosulcata aureocaulis" ,
kdo daruje nebo prodá sazenici či odkopek?
Odběr Jaro, začátek Léta 2008.
Díky