25

Re: Semienka

Zajímavé počtení, pokud se mne týče,myslím si že je zbytečné dělat každý svýstránky,Vede to k roztříštěnosti a tím i k nepřehlednosti. Podívejte se, dnes jsou u nás dvě fóra (pokud vím) a jedno je skoro mrtvé.Ale je to taky asi sezónou.Vedlo by to k hledání a ztrátě času. Já si nemohu dovolit sedět několik hodin denně u PC.Tímto se nechci nikoho dotknout, jen chci říci že já pokud možno bych byl pro tento způsob co je již zavedený. Zdravím K.

26

Re: Semienka

Dám s Whitem řeč, že by jsme se do něčeho jednoduchého a přehledného časem pustili. Zatím je Vám samozřejmě k dispozici toto fórum.

27

Re: Semienka

pre Králíček - to je pravda, teraz som zistil, aké je to tazke a zdlhave.. Frajer, co to dokaze.. - pre Whit: moc drzim palce, ak sa do toho pustite...

exoticke druhy bambusov

28

Re: Semienka

Nazdarek,

chcem sa opytat, ako presne mam namocit tie semienka do vody, skor ako ich pojdem sadit. Kolko vody? 2-3cm alebo 30 cm? Aku ma mat teplotu? Kolko by tam MALI byt? Lebo neviem moc - tie udaje sa dost lysia...

Diky moc, Danny

exoticke druhy bambusov

29

Re: Semienka

Kolik vody to je jedno. Prostě je tam hoďte a je to. Teplotu jsem měl kolem 25°C. Mám doma akvárium, tak jsem je dal do igelitového pytlíku s vlažnou vodou a celé to ponořil do akvária, takže měly stabilní teplotu. Máčel bych je pár hodin, dle úvahy. Maximálně tak 1 den. Ať vám rostou.

30

Re: Semienka

No nazdarek, tak uz som happy, uz mam semienka namocene vo vode a vecer ich asi pojdem sadit, dufam, ze 6 hodin staci. Alebo necham ich tam celych 20 az 24??? Neviem... Som teda moc zvedavy, jak to skonci...

exoticke druhy bambusov

31

Re: Semienka

Důležité pak bude, aby vám půda nevyschla. Přikrejte to sklem a dejte někam k teplu ať to frčí.

32

Re: Semienka

hej, zavlazovanie mam vymyslene, tak secko ok, tesim sa! Uz pracujem na nete, potom vam dam adresu, ked tam cosi bude...

exoticke druhy bambusov

33

Re: Semienka

http://www.meethys-faatum.mysteria.cz/samen.html - zacinam, ak su nejake chyby, napiste plz...

exoticke druhy bambusov

34

Re: Semienka

Malé upozornění u druhého jména bambusu se píše malé písmeno a dole v textu vám příšerně lítají háčky nad písmeny. Jinak Good.

35

Re: Semienka

Dik, no opravim to asi az neskor... Viem, mam problema s diakritikou, ma to stve. Je to len zatial...

exoticke druhy bambusov

36

Re: Semienka

Fajn, uz je to opravene, a trochu zmenene... Diakritika by uz mala ist.

exoticke druhy bambusov