1 Naposledy upravil: Lime (19.11.2023 12:11:52)

Téma: Nabídka přebytečné bambusy za odvoz - Plzeň

Zdravím všechny příznivce bambusů.
Nějak se mi to rozrostlo a rozhodl jsem se trsy zkrotit. Nechce se mi to vyhazovat a tak pokud by měl někdo zájem, dám za odvoz (a klidně i za pomoc s vykopáním).
Jde o tyto druhy: Indocalamus tessellatus, Bashania qingchengshanensis, Indocalamus latifolius Hopei, Phyllostachys bissetii, Pseudosasa japonica. Možná Sasa palmata, Phyllostachys Shanghai 3
Termín nemám, moc se mi do toho nechce. smile ale budu muset

2

Re: Nabídka přebytečné bambusy za odvoz - Plzeň

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat zdali je možno se s vámi domluvit na možnost odběru bambusů Phyllostachys bissetii a Shanghai 3. Vypadá to ale spíš na jaro, teď by se to na Šumavě asi neuchytilo, ale záleží jak se Vám to hodí. Jezdíme do Plzně téměř každý týden.
Děkuji.
S pozdravem

Sylva Kalabzová

3

Re: Nabídka přebytečné bambusy za odvoz - Plzeň

Krásný den,taky to vidím spíš na jako. Pošlete mi kontakt a domluvíme se.
Pošlu nebo sem dám případně fotky, co budu dávat pryč.
Ted tam budu asi možná likvidovat nějaké miscanthusy, kdybyste měla zájem.

4

Re: Nabídka přebytečné bambusy za odvoz - Plzeň

Dobrý večer, zpráva od Vás mě potěšila a už se moc těším na jaro a na bambusy. Až by nadešla pro Vás vhodná doba, jsme pořád kontaktní na čísle mobilu mého manžela (602152371). Přijeli bychom a  vykopali co byste určil, abyste se kvůli nám ještě nenadřel.
Děkuji za nabídku miscanthusů, ale v současné etapě života mě začaly svojí pozitivní energií oslovovat hlavně vyšší bambusy. Otázkou je, jak je zdejší příroda přijme, hlavně aby zůstaly naživu..... Prostoru mám dost. Pokud můžete poslat foto, budu mít radost.
Ještě jednou mnohokrát děkuji a jsem s pozdravem
Sylva Kalabzová