13

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Pro Pospa:....Moc díky Pospo, obálka dorazila v pořádku, byl jsi opravdu štědrý, udělal jsi mi radost, hlavně taky tím pumilusem. Máš to u mě, fakt  smile)). Přebírat ty blešky musela být opravdu makačka.

14

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Pospa: Semena dorazila, taky z nich mám radost pošlu nějaké fotky jak vyklíčí.

15

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

mne také dorazilo vše v pořádku, děkuji moc :-)

16

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

zdravim vsechny bambusare a bambusarky :-) nemohl jsem odolat a take jsem se prihlasil na toto forum, ktere je bezesporu velmi hodnotnou ,temer nevycerpatelnou "studnou" rad a postupu, jak se starat a pecovat o rostliny, ktere nam vsem ucarovaly. Musim take velmi ocenit kvalitu a prehled techto stranek.....tedy vsechna cest Wufengu! :-) Jsem teprve v zacatcich  a mam pouze Phyll. iridescens a Phyll. atrovaginata, kterym se cile dari a mam z toho neskryvanou radost.

pro Pospu: je jeste mozne si objednat 15-20 semen Fargesia nitida? predem dekuju za odpoved

17

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Amaba: Jedině 30 až 50. Jasně, stejně jako ostatním. pokud nechceš přijet osobně a ještě něco vyrépnót.

Všem: Není zač. Mějte se

18

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Pospa: Pres Trebic pojedu toto pondeli nekdy odpoledne, tak by to bylo super. Staci rict, kde a kdy se muzu zastavit.

19

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Díky, semínka dnes v pořádku došla. Jirka

20

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Amaba, můžeš! Lidé dobří, raději pište sms, ne vždy se dostanu na net.

Tel: 777955362

       Díky

21 Naposledy upravil: Pospa (15.09.2009 12:18:52)

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Ahoj,
Prosím každého, kdo poslal obálku a snad nedostal semínka,
ať mě kontaktuje na pospisilmarek@seznam.cz .

                  Díky !

22 Naposledy upravil: zdenda (08.12.2009 21:22:09)

Re: Semena Fargesia nitida a Pleioblastus pumilus

Přátelé,je to už dost dlouho co nám Pospa doručil semínka, díky za ně, ale zatím nikdo jste se neozval, jak VÁM to roste. tak se zkuste ozvat zde ať nemeleme posledních xyz dní zpět sousedy :-))  Díky ,Zdenda