1

Téma: pokojový bambus ve vodě

Cau. Dostal jsem bambus který je v misce, neobsahuje to žadnou hlínu ale jen vodu s molitanem. Tvoří to takovou kaskádu, konce bambusů jsou zastřižené a zavoskované. Udělal jsem i fotku ale nevím jak ji mám vložit. Chtěl bych poradit jestli ho mam nejak hnojit,zastřihávat, jak často měnit vodu, kde by měl být umisten atd. Nebo literaturu nebo odkaz na net kde bych se to dozvěděl.

Diky

2

Re: pokojový bambus ve vodě

Nejedná se o bambus, ale o dracenu. Stačí pročíst starší příspěvky, tak 2roky a je tam i fotka.

3 Naposledy upravil: Hamin (07.06.2009 17:15:52)

Re: pokojový bambus ve vodě

no to uz jsem mezi tim precetl, ale nejsem z toho moc chytry!! je nejakej podrobný článek o teto rostline? a fotku bych sem pro zajimavost hodil, třeba s tim ma nekdo skušenosti.no a jeste kdyz mrkam na netu ohledne nejakych navodů, tak je tech dracen vic druhu a ja nevim jakou mam.

4

Re: pokojový bambus ve vodě

Chci se zeptat, mám taky dracenu a asi pred tydnem sem si ji zasadil do zeminy na zahradě, jak je to s pestovanim je to stejne jako u bambusů???Zatím jsem pestoval podle >>>Pěstování Bambusů<<<. Zatím se drží dobře

Děkuji za odpovědi

5

Re: pokojový bambus ve vodě

Draceny ale nejsou zimovzdorné v našich podmínkách. Pokud zůstane venku, tak zimu pravděpodobně nepřežije.