13

Re: Záhradné jazierko

Tak se nám tu nějak začínají rozmáhat reklamní příspěvky. Nechci tu nic cenzurovat, ale nejsem si jist jestli podobné příspěvky, jako jsou ty dva výše tu má cenu nechávat. Nerad bych, aby se to tu zamořilo nabídkami firem. Co myslíte? Mám to tu nechat, nebo podobné příspěvky, které nemají jiný účel než reklamu na určitou firmu smazat? Zatím jsem ve fóru nic nemazal, ale když čtu ty sebechvalné řeči, tak mě svrbí ruka nad tlačítkem delete.

Ještě přidávám llink na zajímavé články o zahradních jezírcích a rybách do nich.

Jděte na http://www.catfish.cz/ a v pravo nahoře na záložku zahradní jezírka.

Re: Záhradné jazierko

Keď som zadával fotoreportáž o výstavbe nášho jazierka, bolo to myslené pre inšpiráciu ostatným, ako sa to robí a ako to môže vyzerať. Mrzí ma, že to hneď využívajú komerčné firmy, aby sa prezentovali.
Naviac ani jedna z nich sa o to naše jazierko nepričinila.

Navrhujem oba príspevky vymazať, resp. ponúknuť im komerčnú inzerciu za poplatok.

15

Re: Záhradné jazierko

Taky jsem pro vymazání,na tvých soukromých stránkách nemá nevyžádaná reklama co dělat.Když bude mít někdo zájem,najde si hromadu firem sám.Moc díky Peterovi za perfektní a inspirující příspěvek,máte to moc pěkně vymyšlené a zrealizované.

16

Re: Záhradné jazierko

Tak udělám takový kompromis. Smažu pouze odkazy na jejich stránky a dám teď navíc do podmínek registrace hlášku, že firmy prosím, aby sem reklamu nedávaly. Snad to do budoucna pomůže.

17 Naposledy upravil: PetrK (04.03.2008 12:08:01)

Re: Záhradné jazierko

Jsem pro mazání reklamních příspěvků.

18

Re: Záhradné jazierko

Zdravím, tiež rozmýšľam nad niečim podobným, v tejto veci som ale úplný novice, chcel by som vedieť akú filtráciu používate a ešte ako sa narába s tou fóliou, zvládne to aj priemerne zručný človek alebo sa to nijako špeciálne lepí alebo zvára? Za rady vopred ďakujem...

Re: Záhradné jazierko

Závisí hlavne od veľkosti záhr. jazierka a od jeho účelu.
malé si dokážeš urobiť aj sám, ale veľké a hlboké asi ťažko.
Naše má objem cca 35-40 kubíkov a foliu k nemu niesli 4 chlapi, takže asi bude lepšie, ke´d Ti to zavria odborníci.
Ani si nechcem predstaviť, ako by si hľadal "slebé" miesto v zvare, cez ktoré Ti bude unikať voda.
Vzhľadom na objem jazierka filter je patrične výkonný (aj drahý) OASE  Biotec 18 Screenmatic (cca 1.000€) a k tomu 80W UV lampa.
Jeho údržba tiež nie je jednoduchá, čo Ti však maloktorá realizujúca firma prizná.