1 Naposledy upravil: Rex (27.08.2007 10:26:40)

Téma: RSS feed pre forum + upload avatar-ov

Dobry den,

uz dlhsiu sa teoreticky pripravujem na zalozenie bambusovej zahady a tieto stranky pokladam za to najlepsie, co sa da na CZ&SK internete najst. Len tak dalej.

Mam 2 otazky:

1) Bolo by mozne pridat RSS feed do fora? Mohol by obsahovat zoznam tem, kde sa nachadzaju nove prispevky.
2) Nedari sa mi nahrat avatar-a. Urobil som obrazok 60x60, 6kb a stale dostavam hlasku: "Server nemůže uložit soubor který se snažíte uploadnout. Prosím kontaktujte administrátora." Je to mnou, alebo tam je skutocne nejaky problem?

Dakujem a drzim palce...

2

Re: RSS feed pre forum + upload avatar-ov

Dobrý den,

jsem rád že se stránky líbí. díky.

1) Forum běží nad PunBB a nic takového jsem nenašel. Jediný plugim, který jsem nalezl jsem teď nainstaloval (i když PunBB a pluginy je kapitola sama pro sebe) - na úvodní stránce forum.bambusy.info je nyní u každého fóra malá RSS ikona, takže si své oblíbené téma můžete přidat do čtečky.

2) Chyba s právy po přesunu, nyní už by to mělo být v pořádku.

Příjemný den!

Aaaa, teď jsem zjistil, že pokud sio chcete přidat RSS ze všech fór, adresa je http://forum.bambusy.info/extern.php?ty … ion=active . Asi s tím půjdou ještě nějaké vychytávky, prozkoumám.

Tak ještě v horní liště menu jsem přidal odkaz na RSS posledních příspěvků ze všech fór.

3

Re: RSS feed pre forum + upload avatar-ov

Dobry den,

vsetko funguje presne podla predstav - DAKUJEM. RSS ide, avatar sa nahral jednoducho PARADA.

Este raz dakujem