13 Naposledy upravil: paul87 (22.02.2015 23:31:09)

Re: Nabízím výměnu,

Dobrý den,pokud by měl někdo zájem o Phyllostachys vivax Huanwenzhu-inversa tak vyměním např. za Phyllostachys parvifolia,Phyllostachys atrovaginata,Phyllostachys Shanghai 3,Phyllostachys vivax,Phyllostachys vivax Huanwenzhu nebo připadně nabídněte i jiný.
Teplice

14

Re: Nabízím výměnu,

Ahoj,
mohl bych Ti zdarma odkopnou Phyll. Shangai 3, Phyll. aure. spetabilis i concavu, ale do Břeclavi se Ti to asi nevyplatí.


Jinak sháním levnou zábranu proti rozrůstání - cca 30-40m

Popřípadě odkopky sazenic velikosti 3 - 5m, podle druhu - sazenice momentálně neprodávám, ale za zábranu odkopnu velké sazenice

Nabízím za zábranu - Phyll. Shangai 3, Phyll. aure. spetabilis i aureocaulis, Phyll. Shanghai 3, Phyll concava a Phyll. parvifolie

15

Re: Nabízím výměnu,

Zdravím,

ráda bych si zasadila živý plot z bambusu na chatě, kam moc často nejezdíme. Ideálně druhy: Phyllostachys flexuosa, Phyllostachys aureosulcata nebo Phyllostachys bissetii.

Děkuji za nabídky.

Praha - Zbraslav

16

Re: Nabízím výměnu,

Ahoj,
měla bych zájem o sazenici Phyllostachys nigra, mohu nabídnout Phyllostachys bissetii, Fargesia nitida.

Děkuji
Ml. Boleslav

17

Re: Nabízím výměnu,

Ahoj nabízim sazenici Phyll.Nigra výška 270cm ma novy vyhon 230cm,a fargesia Jumbo vyska 120cm ma asi deset novych  vyhonu 10-30cm.Za treba Bashania Fargesii nebo jiny druhy.

Phyllostachys nigra

PunBB bbcode test

Fargesia murieliae Jumbo

PunBB bbcode test

18

Re: Nabízím výměnu,

nabízím kořenovou bariéru- zelenou folii DUROFOL z neměkčeného PVC.Tloušťka 0,7mm  ,výška 65 cm,délka dle domluvy.Jedná se o stejnou folii jakou nabízí i ing.Rezl.
Případně prodám za cenu59 Kč za metr.Možno zaslat poštou,nebo osobní odběr....Platí stále,ještě posledních 50metrů...
testudo.hill@seznam.cz

19 Naposledy upravil: Jirka (01.09.2016 04:45:34)

Re: Nabízím výměnu,

Pokud má někdo zájem, tak daruji tyto sazenice.
Phyll. nigra - zakořeněné v květináči (mám jich několik), Phyll. aaure spetabilis (1 kus) a Phyll. aure. alata (2 kusy)
Je už září a to mi zbylo a nechce se mi to zimovat.
Také odkopnu jednu pěknou sazenici Phyll. atrovaginata - na uvedeném místě ji nechci a jen tak vyhodit mi je líto. (zdarma)

Tak kdo má zájem, tak mi napište a já se Vám ozvu.
(za případnou lahvinku se zlobit nebudu  big_smile a big_smile)

20

Re: Nabízím výměnu,

Po přesazení mi na původním místě vyrostlo pár malých výhonků Phyll. aaure spetabilis, pokud by někdo vyměnil za odolný půdokryvný druh třeba Pleioblastus pygmaeus/Sasaella ramosa. Pohybuji se na okrese Česká Lípa/Mladá Boleslav.